LANOVÉ TECHNIKY

Práce s lanovým a horolezeckým materiálom pod vedením inštruktorov, ukážky viazania uzlov, príprava lán a vlastného bezpečného istenia v prípade lezeckých zlaňovaní a presunov do bezpečia. Profesionálni inštruktori Vám pomôžu zlepšiť techniky a zručnosti práce s horolezeckým materiálom. Teoreticky získané vedomosti si záujemci vyskúšajú aj v praxi – zlanením priepasti, rokliny, lezenia pomocou výškových taktických rebríkov; žumarovanie – lezenie po lane pomocou dvoch mechanických pomôcok a pod.

Program LANOVÉ TECHNIKY doporučujeme
kombinovať s adrenalínovým programom –
jazda na zippline, lanový traverz či výstup
po lanovom rebríku.
Lanové techniky sú zaručeným
adrenalínovým dobrodružstvom.

ARCHERY HUNTERS

Športová akčná teambuildingová aktivita, v ktorej proti sebe stoja dve družstvá. Cenné body získavajú vyzbrojený lukom a šípmi za zásahy terča súpera. Váš zásah súpera znamená zvýhodnenie vášho tímu. Základ mobilnej strelnice tvoria nafukovacie a drevené prekážky, špeciálne luky a šípy, ktoré sú zakončené 3D penou. Hráči sú chránení špeciálnou prilbou. Taktické tímové rozhodovanie, správanie a reakcia hráčov pod stresom koordinujú inštruktori, ktorí taktickými radami pomáhajú vlastným tímom.

Mobilná strelnica, ktorú vieme pripraviť na trávnatej ploche o rozmere 25x50m na ohradenom ihrisku.

SURVIVAL ACADEMY KURZY PREŽITIA

Slovo PREŽIŤ môžeme definovať viacerými spôsobmi, podstata je rovnaká – zostať živý, nepodľahnúť panike
a byť úspešný.
Naša AKADÉMIA PREŽITIA vás pripraví na nástrahy, ktoré sú všade okolo vás – turistika, havária alebo prírodná katastrofa. Naučíme vás, ako čeliť krízovej situácii, od základov až po návrat do bezpečia.

Obsah kurzov: stratégia a psychológia prežitia,
orientácia v teréne, získanie pitnej vody a jedla
z dostupných zdrojov, založenie ohňa, príprava
prístrešku, postup prvej pomoci, liečivé rastliny,
výroba nástrojov, výroba noža, improvizované lezecké
techniky, viazanie uzlov, postup ako na seba upozorniť v núdzi, základy zručnosti, ako si vyrobiť a správne používať núdzové zbrane.

PO STOPÁCH DA VINCIHO

Renesančný majster Leonardo Da Vinci bol génius svojej doby, ktorý svojimi dielami obohatil ľudstvo. Jeho záľuba v šifrách a kódoch nás inšpirovala vytvoriť tematický teambuilding s odkazmi na Da Vinchiho.

“Po stopách Da Vinciho” je edukatívno-športová varianta kráčania talianskou históriou – pripravená do akčného celodenného programu. Je to súbor hier a úloh zostavených na základe jeho geniálnych odkazov, šifier a tajomstiev.


Ideálny teambuilding pre intelektuálov
a adrenalínových nadšencov Da Vinchiho
obdobia. Vzrušujúci obsah Vás zavedie na
miesta, v ktorých Leonardo zanechal svoj
nezmazateľný odkaz a indície Vás prevedú
najkrajšími miestami Talianska.

S.W.A.T. PARKÚROVÁ AIRSOFT STRELNICA

Adaptácia profesionálneho výcviku členov špeciálnych zložiek. Adrenalínový a fyzicky náročnejší teambuilding, ktorý však pripraví nevšedný zážitok z prekonania vlastných limitov. Program sa skladá z kombinácie rôznych taktických a streleckých prekážok, krytov, nástrah a prekvapení.

Pripravená mobilná strelnica zanechá u adeptov nielen adrenalínový zážitok, ale aj obohacujúci edukačný rozmer.

Účastníci teambuildingu sú pod neustálym dohľadom profesionálnych licencovaných inštruktorov, bývalých príslušníkov špeciálnych jednotiek. Náročnosť jednotlivých prekážok a druh úloh sa prispôsobuje zloženiu tímu, v prípade účasti žien.

TOPO GEOCACHING

Geocaching je aktívna športovo-edukačná hra, zábava, či určitý druh športu, spočívajúca v hľadaní skrytého objektu, o ktorom sú známe len jeho geografické súradnice.

Geocaching spestrujeme o informácie z oblasti topografie, orientácie v prírode, zaujímavosti ohľadom jednoduchých fyzikálnych javov, základné informácie z oblasti astronómie – pohybu súhvezdí a podobne. V prípravnej – edukačnej časti, inštruktori školia účastníkov geocachingu k správnej orientácii v prírode pomocou mapy, práce s buzolou, azimutom a mapou.

Teambuildingový geocaching je obohatený o prekonávanie prekážok, hľadanie a riešenie rôznych úloh a rébusov, ktoré tím dovedú do správneho cieľa.

ZÁŽITKOVÉ POTÁPANIE

Discovery scuba je atraktívny program pre všetkých, ktorí majú záujem o zážitok pod vodnou hladinou. Inštruktáž s profesionálnym prístupom skúsených inštruktorov vás bezpečne prevedie a ukáže tajomstvá potápania, zoznámi s potápačskou výstrojou a základnými pravidlami potápania. Lektori jednoduchým spôsobom priblížia záujemcovi dýchanie s prístrojom pod vodou, spôsobmi mobility a správania sa pod hladinou a pri ponoroch.

Naši inštruktori ku každému klientovi pristupujú individuálne a prispôsobujú formu a rýchlosť školenia individuálnym potrebám klienta.

S nami začiatočníci v potápaní získajú základné zručnosti potrebné na bezpečný pohyb vo vodnom prostredí. Dýchanie pod hladinou je pre každého nováčika obrovský zážitok!

MINI SNIPER VZDUCHOVKOVÁ STRELNICA

Mobilná strelnica s výučbou a pod profesionálnym dohľadom lektorov, bývalých príslušníkov špeciálnych jednotiek. Športovo-zábavnou formou vás zasvätíme do tajov presnej streľby a práce ostreľovačov. Inštruktor vás oboznámi so správnymi technikami streľby a streleckými pozíciami. Pomôže odstrániť strelecké zlozvyky. Streľba prebieha z profesionálnych zbraní s využitím širokej škály terčov od papierových až po padacie a viacterčové.

Zoznámime vás so športovou streľbou
na rôzne terče a vzdialenosti a ukážeme
vám aj niektoré techniky profesionálov:
spôsoby maskovania,
formy a varianty krytia v priestore,
techniky presných výstreľov a iné.

GO-BAG EVAKUAČNÁ BATOŽINA

Teoretická a praktická príprava na rôzne krízové situácie. S nami sa naučíte byť materiálne pripravený na riešenie krízových situácií ako sú: prírodné katastrofy, havárie, finančný alebo sociálny kolaps, ozbrojený konflikt a iné. GO – BAG je evakuačná batožina, ktorá dáva nádej prežiť prvých 96 hodín. Dozviete sa – ako efektívne namodulovať evakuačnú batožinu pre seba a rodinu; ako si pripraviť potravinové dávky, ako sa zabezpečiť pred evakuáciou; ako mať všetko funkčné a vedieť narábať s dostupným materiálom.

Školenie je možné robiť aj v interiéroch vašej spoločnosti. Kurz je zložený z tematických celkov, stratégie, evakuačnej batožiny, trvanlivých potravín a IFAK.

MISSION SPECIAL OPERATIONS FORCES IN BUSINESS

Špeciálne jednotky a výkonné tímy v biznise majú veľa spoločného. Neustále čelia výzvam a rýchlo sa meniacim podmienkam. Komunikujú, konajú a prijímajú kľúčové rozhodnutia v prostredí s extrémnymi stresovými faktormi s nedostatkom času. Akým rozhodnutiam čelíte vy a váš tím?

Vyskúšajte s nami, či je váš tím schopný čeliť výzvam a náročným úlohám. Zistite na vlastnej koži, ako fungujú princípy špeciálnych jednotiek. Naučíte sa, ako skutočne pracovať v tíme pod psychickým tlakom. Sprevádzať vás budú profesionáli, ktorí tieto princípy zažili v reálnych situáciach.

Taktika špeciálnych jednotiek CQB, OSB.
Manipulácia a základy streleckej prípravy.
Real Self Defense – BASIC. 3D scenár + debriefing.

KONTAKTUJTE NÁS

Naša kreativita
váš neopakovateľný event!

V prípade otázok sme vám k dispozícií.

Sem vložte text nadpisu

Návrat hore